Online aukce obrazů a umění - Galerie U Betlémské kaple

 

Srdečně zveme na 31. aukci moderního a současného umění.  

Předaukční výstava:
6. prosince (od 14 hod.) - 12. prosince
Galerie U Betlémské kaple
Betlémské nám. 8, Praha 1
tel. 222 220 689

Aukce:
v úterý 12. prosince 2023 v 18 hodin na Livebid.cz

Kontaktní osoby:
Petr Šimon (Artkunst) 608 238 402
Andrej Boloňský (Galerie U Betlémské kaple) 605 260 635

 komplení katalog nejdete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online aukce umění a obrazů ve 21. století

V moderní době 21. století se aukce obrazů posunuly i do online světa. Platforma pro online aukce obrazů Livebid zaznamenala obrovský nárůst zájmu jak ze strany etablovaných aukčních síní, tak i od naprostých nováčků na poli online aukcí umění. Celkový dopad této změny pohledu na online aukce obrazů je třeba hodnotit pozitivně, neboť internet se stal plnohodnotným dražebním níástrojem.

 

Technologický pokrok

Díky technologickému pokroku a rychlému připojení k internetu se online aukce umění stávají snadno přístupnými a atraktivními pro širokou veřejnost. Aukční platforma Livebid nyní poskytuje prostor, kde mohou sběratelé, umělci a aukční domy sdílet svou vášeň pro umění, a zároveň umožňuje novým uživatelům vstup do světa sběratelství umění. Díky online aukcím si mohou zájemci z celého světa prohlížet a nakupovat umělecká díla bez nutnosti fyzické přítomnosti v aukční síni.

 

Nicméně, i platforma pro online aukce obrazů Livebid musí na narůstající vlnu zájmu reagovat a vytvářet novou strukturu, která oddělí seriózní aukční síně od těch pochybných. Je důležité, aby byla zajištěna transparentnost a důvěryhodnost online aukcí umění, což vyžaduje pečlivou regulaci a ověřování účastníků aukcí.

 

Svět online aukcí obrazů/umění

Do budoucna je nezbytné, aby i v prostředí online aukcí dokázal kupující rozlišit seriózního obchodního partnera, který se v oboru online aukcí umění pohybuje, vyzná se a stojí si za tím, co prodává. Pevně věříme, že náš vstup do světa online aukcí umění k tomuto trendu přispěje a pomůže formovat transparentní a otevřené online aukční prostředí, kde je umění dostupné a oceněné.