Svěcení a znesvěcení lásky
004

Josef Šíma Svěcení a znesvěcení lásky

Rozměr: 34 × 27 cm
Technika: litografie
Signatura: PD J. Šíma
Rám: rámováno

Vzadu razítko: Vystaveno Galerie Vltavín, Praha 2000/1.

Vyvolávací cena: 500