2484_naceradsky
005

Jiří Načeradský Ufonky

Rok vzniku: 1975
Rozměr: 45 × 33 cm
Technika: akvarel, tužka, tuš, papír
Signatura: PD Načeradský 75
Rám: nerámováno

Vyvolávací cena: 10 000