2423_svankmajerova
007

Eva Švankmajerová Nedívej se na něho

Rok vzniku: 1994
Rozměr: 32 × 27 cm
Číslo grafiky: 39/50
Technika: litografie, papír
Signatura: PD Eva Švankmajerová 1994
Rám: nerámováno

Vyvolávací cena: 1 000